Ahojky jmenuji se Petra a tohle je takový můj zkušební blog aby jsem se trošku naučila pracovat s blogem a pak si vytvořím pořádný blog o mém životě ale né jen o tom budu sem dávat také různá videa,fotky a novinky třeba z mody,kosmetiky zábavy atd.
TADY máte jednu mojí oblíbenkyni shlédněte jí je skvělá co se týče kosmetiky
Něco o mě
1) Mám ráda psy (Doma mám jednoho Čikinku je to malinká yorkšírka)
2) Miluju fialovou nej barva na světě
3) Je mi 12
4) Jsem z Prahy
5) Ráda cestuju
6)Mám rozvedený rodiče a bydlím mamkou(Taky Petrou) a jejím přítelem (Michalem)Kterýho beru spíše jako bráchu :-P
Návod na skvělé stíny od skvělé blogerky