Ahojky jmenuji se Petra a tohle je takový můj zkušební blog aby jsem se trošku naučila pracovat s blogem a pak si vytvořím pořádný blog o mém životě ale né jen o tom budu sem dávat také různá videa,fotky a novinky třeba z mody,kosmetiky zábavy atd.
TADY máte jednu mojí oblíbenkyni shlédněte jí je skvělá co se týče kosmetiky
1) Mám ráda psy (Doma mám jednoho Čikinku je to malinká yorkšírka)
2) Miluju fialovou nej barva na světě
3) Je mi 12
4) Jsem z Prahy
5) Ráda cestuju
6)Mám rozvedený rodiče a bydlím mamkou(Taky Petrou) a jejím přítelem (Michalem)Kterýho beru spíše jako bráchu :-P
Návod na skvělé stíny od skvělé blogerky

Žádné komentáře:
Okomentovat