sobota 16. listopadu 2013

Začínáme



Ahojky jmenuji se Petra a tohle je takový můj zkušební blog aby jsem se trošku naučila pracovat s blogem a pak si vytvořím pořádný blog o mém životě ale né jen o tom budu sem dávat také různá videa,fotky a novinky třeba z mody,kosmetiky zábavy atd.
TADY máte jednu mojí oblíbenkyni shlédněte jí je skvělá co se týče kosmetiky



 
          Něco o mě
        1) Mám ráda psy (Doma mám jednoho  Čikinku je to malinká yorkšírka)
        2) Miluju fialovou nej barva na světě
        3) Je mi 12
        4) Jsem z Prahy
        5) Ráda cestuju
        6)Mám rozvedený rodiče a bydlím  mamkou(Taky Petrou) a jejím přítelem (Michalem)Kterýho beru spíše jako bráchu :-P
 
Návod na skvělé stíny od skvělé blogerky 
 

Žádné komentáře:

Okomentovat